Reklamacje i zwroty

Gwarancja 

Wszystkie nasze tkaniny posiadają certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry Oeko-Tex i są bezpieczne dla dzieci.

Tkaniny są I gatunku chyba, że napisano inaczej w opisie produktu. Tkaniny mogą posiadać łączenia nici, które wynikają z konieczności zmiany szpuli w tkaniu. Nie wpływają one na komfort i bezpieczeństwo noszenia. W razie wątpliwości odnośnie produktu - skontaktuj się z nami info@puresling.com dołączając fotografię produktu na której wyraźnie widać zgłaszany problem.

Nasze produkty pakowane są zgodnie z duchem less waste w karton, który w całości podlega recyklingowi wraz z papierową taśmą z logo firmy. Produkt zabezpieczony jest przed zalaniem i przesiąkaniem zapachami w transporcie za pomocą wielorazowego woreczka strunowego.

Małe produkty pakowane są w kopertę papierową i woreczek strunowy.

Jeżeli opakowanie odbiega od opisanego, powinno to wzbudzić Twoje wątpliwości i skłonić do sprawdzenia zawartości przy dostawcy oraz spisania protokołu uszkodzenia przesyłki. 

 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, spisz protokół szkody z kurierem i skontaktuj się z nami info@puresling.com Protokół jest podstawą reklamacji usługi dostawy.

W przypadku stwierdzenia niezgodności otrzymanego towaru z zamówieniem jak najszybciej napisz do nas info@puresling.com i dołącz fotografię produktu. 

 

Dokładamy starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości a przesyłki docierały szybko i sprawnie. Zadowolenie klienta jest dla nas ważne. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami - postaramy się pomóc info@puresling.com. 

Odpowiadamy na wiadomości w każdy dzień roboczy z wyjątkiem świąt i urlopów. Dołożymy starań, aby Twoja odpowiedź była na skrzynce jak najszybciej, a więc najpóźniej drugiego dnia roboczego po zgłoszeniu

 

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, oznacza to, że zwracany produkt powinien być pozbawiony wad, zaciągnięć, zabrudzeń, rozdarć, intensywnego zapachu i innych śladów zniszczenia.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, numer zamówienia a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
  3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl