Czas realizacji zamówienia

UWAGA: Z uwagi na pandemię COVID-19 wysyłki będą realizowane tylko za pośrednictwem firm kurierskich. Wysyłki Pocztą Polską nie będą realizowane do odwołania.

 

Czas realizacji szycia na zamówienie może ulec wydłużeniu.

 

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia system wyśle e-mail z potwierdzeniem na adres, który wskazany podczas zamawiania. Po  zaksięgowaniu wpłaty rozpoczniemy proces realizacji zamówienia, a Ty będziesz na bieżąco informowana/informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy 

 

Czas realizacji zamówienia zależy od opcji produktu, którą wybrałaś/wybrałeś. W naszym sklepie masz wpływ na wszystko.

 

Zakup chusty z czasem realizacji zamówienia w 24h

- oznacza, że gotowa chusta czeka na zapakowanie i wysyłkę. Wysyłka nastąpi najpóźniej kolejnego dnia roboczego od czasu zaksięgowania opłaty za zamówienie.

 

Zakup chusty z czasem realizacji w 3 dni robocze

- oznacza, że chcesz chustę w nietypowej długości lub zamawiasz produkt, który wymaga przygotowania specjalnie dla Ciebie. Zrobimy to z przyjemnością! Oznacza to jednak, że wysyłka nastąpi w przeciągu około 2-3 dni roboczych od zaksięgowania opłaty za zamówienie.

 

Zakup skrawka z czasem realizacji zamówienia w 24h

- oznacza, że skrawek zostanie przygotowany dla Ciebie tego samego dnia a wysyłka nastąpi najpóźniej kolejnego dnia roboczego od czasu zaksięgowania opłaty za zamówienie.

 

Księgowanie płatności jest zależne od pracy banku.

Płatność przelewem - banki zazwyczaj księgują operacje wyjścia/wejścia środków kilka razy w ciągu każdego dnia roboczego. Oznacza to, że Twoja wpłata nie jest widoczna natychmiast po jej dokonaniu. Otrzymasz informację mailową o zaksięgowaniu wpłaty. Jeżeli nie otrzymasz od nas wiadomości w przeciągu 2 dni roboczych - skontaktuj się z nami. 

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Realizujemy wysyłki przede wszystkim za pośrednictwem firmy przewozowej DPD. Tam, gdzie nie jest to możliwe korzystamy z innej, najtańszej dla Ciebie opcji dostawy. Jeśli jednak masz specjalne życzenia odnośnie formy/firmy dostarczającej Twoje zamówienie, koniecznie jak najszybciej skontaktuj się z nami. Zrób to w miarę możliwości przed opłaceniem zamówienia, ponieważ zmiana dostawcy może podnieść koszty transportu lub wydłużyć czas realizacji zamówienia.

Nasza manufaktura mieści się w środkowej Europie - w Polsce i stąd nadawane są zamówienia. Wysyłki kurierskie/pocztowe poza Polskę mogą trwać do kilkunastu a nawet kilkudziesięciu dni. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły wysyłki do Twojego kraju. 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl